fbpx

Kokskaidu briketes


Kokskaidu briketes ir lielisks aizvietotājs skaldītai malkai. Briketes aizņem līdz 3 reizēm mazāk vietas nekā skaldīta malka, briketes nav jāskalda, jākrāmē un nav jāžāvē. Arī brikešu patēriņš ir daudz mazāks nekā malkai līdz ar to mājas apkurināšanai ir jāvelta daudz mazāk laika. Iemet krāsnī paku brikešu un skaties seriālu vai lasi grāmatu - baudi dzīvi!

 

Brikešu ražošanas process


Briketes visbiežāk ražo no kokapstrādes uzņēmumu radītajām skaidām, atsevišķos gadījumos koksne tiek sasmalcināta, izžāvēta un no tās tiek ražotas briketes. Brikešu ražošanas process ir gana vienkāršs - skaidas tiek ievietotas speciālās augstspiediena presēs, kas tās saspiež nelielos kubiņos vai cilindra formās. Kad šis process tiek pabeigts tās pako pakās, un tad jau tikai atliek tās piegādāt uz jūsu mājām.


Premium Bērza skaidu briketes.


Bērza skaidu briketes ir ļoti laba izvēle, tām ir vidēja degšanas temperatūra salīdzinot ar apses un ozola briketēm. Mēs piegādājam briketes, kuras ir ražotas no finiera saplākšņa ražošanas procesa atlikumiem. Tajās nav ne līmes, ne mizas - tikai tīra bērza koksne, kas ir presētas ar vācu presēm, kas nodrošina saspiešanas
blīvumu 930kg/m3 (+/-6%).
Šīs briketes ir īpaši viegli aizdedzināt, centīgākie kurinātāji tās aizdedzina tikai ar vienu sērkociņu. Klienti, kas izvēlās šīs briketes ir ļoti apmierināti un pērk tās atkārtoti ik gadu


Koka suga: Bērzs
Mitrums: 4-8%
Blīvums 930kg/m3 (+/-6%)
berza skaidu briketes jelgava

Pasūtīt


Apses skaidu briketes


Apses skaidu briketēm priekšrocība ir tā, ka tā deg ar zemāku temperatūru, bet degšanas ilgums ir mazliet īsāks salīdzinot ar bērza ozola briketēm, ozola briketes ierindojot pirmajā vietā, degšanas ilguma ziņā. Šīs briketes izmanto gadījumos, kad ir šaubas par krāsns karstuma izturību un tad, kad ir vēlme mazliet ietaupīt.

Ja nepieciešama konsultācija zvani 26 376 844 un mēs palīdzēsim izvēlēties labāko piedāvājumu